Link 11 lutego 2007 Komentarze (1)
AF MOVIE


Link 15 lutego 2007 Komentarze (0)
Link 18 lutego 2007 Komentarze (2)
AŻ CHCE SIĘ UCZYĆ
to taki cykl, który chyba bedzie mi towarzyszyl bardzo dlugo albo do momentu kiedy gumka do scierania sie zniszczy lub ją zgubie. Narazie podróżuje ze mną wszedzie gdzie ide i mysle ze przygody gumki do scierania co jakis czas beda sie tutaj pojawiac.Link 24 lutego 2007 Komentarze (1)Link 24 lutego 2007 Komentarze (0)
z cyklu "Sny"
Link 25 lutego 2007 Komentarze (0)
Od jutra zaczyna mi sie sesja.. godziny przesiedziane w ciemni zaowocują bądź nie jakąś oceną. Kurde dziwnie jest dostać za zdjęcie jakiś stopień.

"yyy panie Janku no to za portret reporterski dostaje pan np. 3+"
hehe jakaś absrakcja.. zobaczymy :)
no ale jutro egzamin z historii fotografii wiec wiedza rowniez sie liczy!Po za tym znalazłem w domu dość ciekawy aparat jednorazowy.. i wszystko super bo jestem ciekaw do czego go wykorzystam jedno mnie tylko trapi.. jak go otworzyc? :|a no i probowalem odpalic moja 26 letnią fure w taki mroz gdzie przy -2 wycieraczki przymarzaly do szybyi co? smiga jak marzenie :)Link 27 lutego 2007 Komentarze (3)
Dzisiaj odbył się pierwszy egzamin cało tygodniowej sesji, która się właśnie zaczęła. Zaskakująco z historii otrzymałem 4- a z estetyki 5.stresy stresy! w sumie to pan tomaszczuk stwierdzil ze się dosyć mocno zawiódł wynikami..A później obejrzalem w domu film, który polecam wszystkim fanom gorowego kina - Cannibal Holocaust z 1980. Blair witch project został nakręcony wzorując się na tym filmie. Z tym, że jezeli chodzi o brutalność to Balir, Apocalipto, Pasja itd to bajki na dobranoc przy Cannibal Holocaust. Żeby was bardziej zachęcić to film został zabroniony w 32 krajach na świecie w tym w polsce, ale dostepny jest w necie, polecam.


No a na koniec dnia wybrałem się na warsztaty z malowania fotografii i z robienia kolaży do Galerii Luksfera. W sumie to nie dowiedzialem się niczego nowego ale byla przednia zabawa z babraniem sie w farbach wycinaniem itd. A no i sprzedalem swoje pierwsze zdjecie w zyciu za ciasteczko :)a to wlasnie dzielo ktore wystrugalem jako kolaż, kilka niepotrzebnych odbitek nożyczki i klej i jazda!
Link 27 lutego 2007 Komentarze (0)
Dzisiaj odbył się drugi dzien sesji z Pracowni Technik. Pan Wiktor N. spóźnił sie dwie godziny i po przywitaniu go oklaskami powiedział ze robimy wystawe w stylu galerii bezdomnej. wszysc zaczeli wieszac swoje prace w sali wykładowej gdzie popadnie, na ścianach, słupach itd. Zabawa byla przednia a taśma klejąca jak za komuny na wage złota.

Prace wisiały nawet w.. kibelku. Moja też tam się znalazła a zeby bylo ciekawiej na wejsciu jest negatyw a od wewnątrz pozytyw tej pracy :).a tu galeria w caałej okazałości


designed by Jan Waz