Link 6 listopada 2008 Komentarze (3)praca praca praca
tak to narazie wygląda. skleiłem jakieś slideshow ze swoich śmieci. film z barcy zmontowany ale jest problem z upchnieciem go w sieć także to nie dlugo.
naraze tyle.

zyjetydzien


Link 10 listopada 2008 Komentarze (0)
od świeta zmarłych minął jakiś tydzień.. w międzyczasie wydarzylo sie dosyc sporo i na swiecie i w kraju. Nasi zachodni "przyjaciele" wybrali nowego przywódce. była premiera nowego bonda.

ile to sie w tydzien moze zmienic. ja jednak jestem za tym że minął dopiero tydzień i niektórzy mniej zalatani dalej jeszcze żyją w zadumie nad poprzednim świetem.

tak wogóle to jutro kolejne święto. ostatnio się zastanawiałem że jeśli dalej bedziemy wymyslac coraz to nowsze święta to nie dlugo dni w roku zabraknie. jest ich tylko 365 więc ile świąt można wpleść w cały rok. a może by tak.. gwiazdka raz na dwa lata?

nieee..
Link 11 listopada 2008 Komentarze (0)
dzisiaj robimy zdjęcia, na dachu.walking on the moon


Link 12 listopada 2008 Komentarze (1)


paweł


Link 13 listopada 2008 Komentarze (1)
wczoraj malował cylkoramedesk


Link 13 listopada 2008 Komentarze (0)


Popoludnie


Link 17 listopada 2008 Komentarze (0)
heeejest słabo


Link 26 listopada 2008 Komentarze (0)


wstałem dzisiaj rano chciałem obudzić sie wczesniej ale oczywiście kiedy zadzwonił budzik to "jeszcze 5 min, jeszcze 5 min" i tym sposobem siedze w piżamie jest już 9.30 a musze jeszcze wejsć do ciemni. wczoraj w ciemni zrobilem moze z 2 odbitki, jak zwykle do dupy bo nie moglem sie skupic przez to ze jakas dziewczyna ciągle zapalała światło i mnie o coś pytała. dzisiaj musze to zrobić. jutro juz jade do szkoly. tematy zrobiłem dziadowo. na ostatnią chwile. ale duzo pracowalem. a to pierwszy miesiac w nowej pracy wiec w nowej pracy musialem pokazac ze moge. tak.
wogóle to.

śnią mi się ostatnio jakies realistyczne historie, codziennie sie budze i mysle czy to aby napewno byl sen. kurde. ostatnio ciągle tylko rano wstaje i stres wieczorem stres. nie wiem po co ja to pisze na blogu.po urodzinowo


Link 27 listopada 2008 Komentarze (2)


kiedy pisze tą notke siedzę w Łodzi u mojego kolegi w mieszkaniu (u ciebie fraggles u ciebie..).
Zajęcia dzisiaj minęły dość szybko. Znowu zajawka na fotografowanie. Mielismy dzis pokazać jakieś swoje portrety więc wczoraj spakowałem kilka odbitek i dziś jako ostatni pokazałem je. Nie uważałem ich za jakieś dzieła chociaż z dwóch byłem raczej zadowolony tymczasem moje zdjęcia spotkały się z ostrą krytyką. hee. chyba tego potrzebowałem bo sie ostatnio z tą fotografią rozbestfiłem. mało robie a jak robie to w wątpliwej jakości. widać że sie nie staram. chbya sie zabardzo rozluźniłem po za tym ostatnio wogóle nie mam głowy do niczego, najchętniej przespałbym się z pół roku koło jakiegoś niedźwiedzia ktory ustawił budzik na wiosne.
a no tak urodziny. to już (albo dopiero) dwudzieste pierwsze. jakbym mieszkał w stanach dopiero od 15 listopada mógłbym legalnie pić alkochol. łoł. no co prawda od urodzin minęły już ze dwa tygodnie ale co tam.
no dobra. to tyle daje znak że żyje.

inspiracje


Link 30 listopada 2008 Komentarze (0)


dziś wrócilem z łodzi. bylem na zjeździe w szkole.
było bardzo inspirująco. udalo mi sie pozgrywać na którymś wykładzie jakieś filmy o ani leibovitz, o anselu adamsie, o magnum, filmy duchampa ale tez antonioniego.. super!! wreszcie mam co pooglądać!
wogóle to w łodzi trwa teraz Camer Image ale niestety przez ciągłe zajęcia nie ma kiedy wybrać się na jakiś seans. Zazdroszcze łodzi że tak żyje tym festiwalem chociaż ostatnio słyszałem o jakimś przeniesieniu do warszawy co nie bylo by dobrym rozwiązaniem.

mieliśmy dzis tez fajne warsztaty z edycji dźwięku. dowiedzialem się trochę o mikrofonach, o post produkcji i o tym jak się robi różne ścieżki dźwiękowe.

a to zdjęcie z poprzedniego zjazdu niestety robilem je nie swoim aparatem więc dostałem je dopiero teraz jest fatalne i przepraszam że musicie je oglądać ale coś lepszego mam na negatywach które musze wywołać.

Chciałem wam pokazać jedną fotografkę z meksyku i myśle że warto zajżeć na jej strone i obejrzeć jej prace bo są imponujące: Flor Garduńo, wydaje mi się że jest ona po części dowodem na to, że jednak cyfra nie odda czegoś takiego jak jej tradycyjne fotografieArchive

2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
december
november
october
september
august
july
june
may
april
march
february
january
2007
2006
2005

Guest Book

contact

designed by Jan Waz